جستجو
تمام دسته‌ها
  منو بسته
  خبرخوان

  نوشته‌های وبلاگ ‌«1397» ‌«مهر‌»

  قابلیت RAID مجازی روی پردازنده شرکت اینتل (Intel VROC)
  (0) قابلیت RAID مجازی روی پردازنده شرکت اینتل (Intel VROC)

  هاردهای NVMe SSD به سرعت وارد دیتاسنترها شده اند و به سرعت خود را به عنوان ابزار مورد نیاز برای اجرای صحیح برنامه های کایربردی  مهم دیتاسنترها معرفی کرده اند. اینترفیس NVMe به هاردهای فلشی این اجازه را می‌دهد تا از تنگناهای موجود در نسلهای  SATA و SASآزاد شویم. هر چند حذف دریچه‌های سیلاب فلش چالش‌های معماری جدیدی را معرفی می‌کند که به راحتی با چیدمان‌های سرور قدیمی و با استفاده از ;کارتهای  RAID سنتی حل نمی‌شوند. شرکت اینتل یک راه‌حل ساده برای مدیریت NVMe SSDs در سرورها مطرح کرده‌است. 

  مفهوم ساعت هوشمند هیبریدی
  (0) مفهوم ساعت هوشمند هیبریدی

  در این پست قصد داریم به معرفی ساعتهای هوشمند هبیریدی بپردازیم. همه ما معمولا از ساعت های عادی و ساعت های هوشمند کمابیش استفاده کرده و با تفاوت های آنها آشنا هستیم. اما کمتر واژه ساعت هوشمند هیبریدی را شنیده ایم و نمی دانیم اصلا این نوع ساعت در کدام رده ساعتها قرار می گیرد. یک ساعت هوشمند هیبریدی بطور مشخص ترکیبی موزون از ساعت مکانیکی و ساعت هوشمند است و در واقع میتوان گفت اضافه کردن قابلیتهای جدید به ساعتهای مکانیکی موجب شکل گیری چنین ساعت هایی شده است. ساعت هوشمند هیبریدی صفحه نمایش لمسی ندارد. این ساعت معمولا نیازی به شارژ روزانه ندارد و بیشتر شبیه یک ساعت معمولی می باشد تا یک ساعت جدید با تکنولوژی های فناورانه.

   

  معرفی مادربرد Gigabyte Z97M-DS3H
  (0) معرفی مادربرد Gigabyte Z97M-DS3H

  مادربرد Gigabyte Z97M-DS3H محصول شرکت گیگابایت می باشد. این مادربرد یک مادربرد نسبتا قدیمی و یکی از مادربردهایی است که از داشتن آن بر روی سیستم مان باید بسیار خوشحال باشیم. این مادربرد یک مادربرد بسیار توانمند است و می تواند برای استفاده از برنامه های کاری و بازی ها مورد استفاده قرار گیرد. این برد micro-ATX حیات خود را به عنوان یک محصولZ97 متوسط آغاز کرد.

   

  تفاوت بین یو پی اس آنلاین و آفلاین Standby چیست؟
  (0) تفاوت بین یو پی اس آنلاین و آفلاین Standby چیست؟

  یو پی اس ها معمولا در دو نوع اصلی آنلاین و آفلاین آماده به کار ساخته می شوند. اصطلاحات آنلاین و آفلاین آماده به کار به وضعیت عمومی اینورتر داخلی یو پی اس در شرایط نرمال برق گفته می شود.

  یو پی اس های آفلاین: یو پی اس های آفلاین جزو ساده ترین و ارزان ترین یو پی اس ها محسوب می شوند. هنگامی که شرایط عادی است و قطعی برقی وجود ندارد برق مستقیم از طریق یو پی اس و با نادیده گرفتن اینورتر به خروجی می رسد. یک درجه فیلترینگ باعث می شود تا ما از حفاظت در برابر خطرات برقی و سایر بی نظمی ها اطمینان حداقلی بدست آوریم. باتری ها بصورت تمام وقت شارژ می شوند، اما فقط در صورت خرابی برق ، بار توسط اینورتر تغذیه می شود. سوییچ کردن از برق اصلی به اینورتر که به طور کلی به آن زمان انتقال گفته می شود معمولا چندین میلی ثانیه طول می کشد.

  راهنمای انتخاب و خرید سیستم یو پی اس
  (0) راهنمای انتخاب و خرید سیستم یو پی اس

   دنیای سیستم های یو پی اس به چه سمتی حرکت می کند؟ در مقاله راهنمای انتخاب و خرید سیستمیو پی اس در نظر داریم تا مقدمه ای برای مفاهیم اساسی سیستم های یو پی اس و آنچه پشت آنهامی گذرد و اینکه کدام نوع بهترین انتخاب برای نیازهای شما می باشد بیان کنیم.

  https://www.takinmall.com/guide-to-choosing-and-buying-ups-system
  یک سیستم
  یو پی اسچیست؟

  یک یو پی اس، بصورت پایه ای ی...

  راهنمای انتخاب یو پی اس
  (0) راهنمای انتخاب یو پی اس

  بهترین انتخاب و ظرفیت سیستم یو پی اس مورد نیاز برای فعالیت خاص شما با پاسخ به پرسش های کلیدی زیر به راحتی قابل کشف می باشد:

  1- اندازه بار تقریبی نیاز من برحسب کیلو وات kVA چقدر است؟
  2- چه وسیله های برقی در صورت قطعی برق به یو پی اس وصل می شوند؟
  3- اولویت من برای محافظت از بار یو پی اس چیست؟

  ظرفیت و ...

  بررسی انواع مختلف سیستم های یو پی اس
  (0) بررسی انواع مختلف سیستم های یو پی اس

  در بازار در مورد انواع مختلف سیستم های یو پی اس و ویژگی های آنها تعاریف بسیار گیج کننده وجود دارد. هر یک از این نوع یو پی اس ها دارای تعاریف خاص خود هستند کاربرد عملیاتی آنها نیر با هم تفاوت دارد و مزایا و معایب خاص خود می باشند. با استفاده از اطلاعات زیر شما می توانید تصمیم خود را در مورد انتخاب تو...

  سرور HPE ProLiant ML150 G9
  (0) سرور HPE ProLiant ML150 G9

  سرور HPE ProLiant ML150 G9 سروری ایستاده، با قابلیت پشتیبانی از دو پردازنده است که به منظور استفاده در کسب و کارهای کوچک و متوسط طراحی و تولید شده است. این سرور به گونه­ای هوشمند طراحی شده است که کارایی، بهره‌وری و قابلیت مدیریت و ذخیره­سازی را به شکل همزمان در اختیار قرار دهد، همچنین اسلات­های این ...

  سرور HPE ProLiant DL560 G9
  (0) سرور HPE ProLiant DL560 G9

  سرور HPE ProLiant DL560 G9 سروری مناسب برای کاربردهای سازمانی و پرقدرت است که از 4 سوکت پردازنده پشتیبانی می‌کند و دو یونیت را در رک اشغال می کند. این سرور قدرتمند، برای پردازش های حجیم سازمانی، نرم افزارهای نیازمند قدرت پردازشی، پایگاه داده های بزرگ و... طراحی‌شده است و در کاربردهای مجازی‌سازی نیز ...

  نگاهی اجمالی به سرور HPE ProLiant DL360 G9
  (0) نگاهی اجمالی به سرور HPE ProLiant DL360 G9

  نگاهی اجمالی به سرور HPE ProLiant DL360 G9

  سرور HPE ProLiant DL360 G9 سروری تک یونیت با قابلیت نصب دو پردازنده و قابل نصب در رک است که به شکل فشرده و با قابلیت بهره گیری از کمترین فضا طراحی شده است. این سرور قابلیت ارائه انواع سرویس را دارا است و برای کاربردهای پایگاه داده، مجازی سازی و محاسباتی ای...