جستجو
تمام دسته‌ها
  منو بسته

  شارژر تبلت و موبایل

  مرتب‌ سازی بر اساس
  پخش کننده اف ام خودرو اس اس کا مدل CBT530

  پخش کننده اف ام خودرو اس اس کا مدل CBT530

  تعداد درگاه خروجی : 2 عدد، ولتاژ ورودی : 12- 24 ولت، ولتاژ خروجی : 5 ولت، شدت جریان خروجی : 3.1 آمپر ،
  199,000 تومان
  شارژر دیواری اس اس کا مدل SDC015

  شارژر دیواری اس اس کا مدل SDC015

  شدت جریان خروجی: 2.4 آمپر مخصوص تبلت و موبایل ، تعداد درگاه خروجی: 4
  95,000 تومان
  شارژر فندکی اس اس کا مدل SDC220

  شارژر فندکی اس اس کا مدل SDC220

  شدت جریان خروجی: 2 آمپر، تعداد درگاه خروجی: 2 عدد، کابل همراه : ندارد
  90,000 تومان
  شارژر فندکی اس اس کا مدل SCC200

  شارژر فندکی اس اس کا مدل SCC200

  ولتاژ ورودی : 12 تا 24 ولت، ولتاژ خروجی : 5 ولت، شدت جریان خروجی : 1.0-2.1 آمپر ،
  65,000 تومان
   شارژر بی سیم اس اس کا مدل SWC010

  شارژر بی سیم اس اس کا مدل SWC010

  ورودی: 5 ولت
  خروجی: 10 وات
  فاصله القایی: 8 میلی متر و کمتر
  جنس شارژر: ABS و آلیاژ آلومینیوم و چرم
  فرکانس کاری : 110K-205K Hz
  تماس بگیرید
  شارژر بی سیم اس اس کا مدل SWC020

  شارژر بی سیم اس اس کا مدل SWC020

  شدت جریان خروجی: 1.0 آمپر مخصوص موبایل ، تعداد درگاه خروجی: 1
  120,000 تومان
  شارژر دیواری تسکو مدل TTC 35

  شارژر دیواری تسکو مدل TTC 35

  شارژر دیواری مدل «TTC 35»با ابعاد 37*55*55 میلی متر بوده و طراحی اش به یک مربع شبیه هست ولتاژ خروجی در این شارژر 5 ولت است برای شارژ کردن دستگاه الکترونیکی خود از قبیل گوشی ، موبایل ، تبلت و ...باید یک کابل USB سازگار با دستگاه را به یکی از درگاه های خروجی متصل کنید البته در بسته‌بندی این مدل از محصولات تسکو یک کابل microUSB وجود دارد که با انواع گوشی‌های موبایل، تبلت و دیگر دستگاه‌های مجهز به این درگاه سازگاری خواهد داشت.
  تماس بگیرید
  شارژر دیواری تسکو مدل TTC 36

  شارژر دیواری تسکو مدل TTC 36

  شارژر دیواری یا به اصطلاح عامیانه کلگی یکی از محصولات پرکاربرد در دنیای دیجیتال می باشد. شارژر دیواری تسکو مدل TTC 36 یکی از انواع شارژرهای دیواری تولیده شده توسط شرکت تسکو می باشد. این شارژر دیواری دارای دو خروجی USB می باشد لذا با استفاده از آن می توان دو تلفن همراه با سیستم عامل های اندورید و IOSرا همزمان شارژ کرد. ولتاژ ورودی این شارژر تسکو 100 تا 240 ولت است. از خروجی‌های این شارژر دیواری درمجموع می‌توان شدت‌جریان 2.4 آمپر خروجی گرفت . این شارژر سبک در ابعاد کوچک طراحی شده و به همراه یک کابل microUSB که مخصوص شارژ دستگاه های اندوریدی می باشد به بازار عرضه شده است.
  تماس بگیرید
  شارژر دیواری تسکو مدل TTC 37

  شارژر دیواری تسکو مدل TTC 37

  شارژر دیواری مدل TTC 37یکی از محصولات شرکت تسکو است این شارژر می تواند همزمان دو وسیله الکترونیکی از قبیل گوشی ،تبلت و.. را شارژ کند ولتاژ ورودی این محصول تسکو 100 تا 240 ولت است. از خروجی‌های شارژر دیواری TTC 37 درمجموع می‌توان شدت‌جریان 2.1 آمپر خروجی گرفت دستگاه های الکترونیکی می توانند توسط این شارژر دیواری شارژ شود که از سیستم عامل های اندروید و IOS پشتیبانی کنند این شارژر دیواری دارای دو خروجی USB2.0 می باشد که گوشی یا تبلت را می توان از طریق کابل سازگار به ان وصل کرد البته این شارژر به همراه کابل microUSB که مخصوص شارژ دستگاه های اندرویدی می باشد به بازار عرضه شده است این شارژر به دلیل اینکه در ابعاد کوچکی طراحی شده به راحتی در فضاهای کوچک جا میگیرد
  تماس بگیرید
  شارژر دیواری تسکو مدل TTC 41

  شارژر دیواری تسکو مدل TTC 41

  یکی از ویژگی های بارز شارژر دیواری تسکو مدل TTC 41 این است که شامل دو شارژر می باشد یکی شارژر فندکی و دیگری شارژر دیواری که هر دو شارژر علاوه برگوشی تبلت را نیز شارژ می کنند شارژر دیواری امکان شارژ همزمان دو گوشی را فراهم می کند و موجب صرفه جویی در وقت می شود ولتاژ آن 100 تا 240 ولت است. ولتاژ خروجی این محصول 5 ولت است و شدت جریان1 و 2.1 آمپر دارد که با این شدت جریان می توان گوشی را با سرعت بیشتری شارژ کرد شارژر فندکی نیز شدت جریان خروجی 1و 2.1 آمپری دارد به همین علت می توان تبلت را نیز شلرژ کرد
  تماس بگیرید
  شارژر دیواری تسکو مدل TTC 43

  شارژر دیواری تسکو مدل TTC 43

  شارژر دیواری مدل TTC 43محصولی از شرکت تسکو است با این مدل شارژر شما می توانید چهار دستگاه را به طور همزمان شارژ کنید این شارژر دارای چهار خروجی 2.0 می باشدو می توان از اتلاف زمان جلوگیری کرد که هردستگاه با کابل مخصوص خود قابل شارژ است این شارژر دیواری همه دستگاه های الکترونیکی که با سیستم عامل های اندروید یا IOS سازگار هستند را پشتیبانی می کند . از خروجی‌های این شارژر دیواری درمجموع می‌توان شدت‌جریان 4.4 آمپر خروجی گرفت این شارژر در وزن سبک طراحی و تولید شده است و به راحتی قابل حمل می باشد
  تماس بگیرید
  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 4

  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 4

  شارژرهاي فندکي از جمله محصولات کاربردی می باشند که امروزه طرفداران بسیاری دارند. این محصولات امکان شارژ گوشي، تبلت و وسایلی از این قبیل را در خودرو فراهم می سازند. شارژر فندکي مدل TCG 4 محصولی از شرکت تسکو می باشد . شارژر TCG 4 دارای دو درگاه USB می باشد، بنابراین به راحتی می توان توسط این شارژردو دستگاه مختلف را همزمان شارژ کرد. بر روی این شارژر فندکی نشانگر LED براي نمايش جريان برق درون شارژر تعبیه شده است. ولتاژ ورودی در این شارژ بین 12 تا 24 ولت می باشد، همچنین ولتاژ خروجی 5ولت و شدت جریان خروجی این شارژر فندکی 3.4 آمپر می باشد. همراه با این محصول یک کابل شارژ که مناسب تجهیزات اندرویدی می باشد ارائه شده است.
  تماس بگیرید
  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 23

  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 23

  شارژر فندکی مدل TCG 23 محصولی از شرکت تسکو است این شارژر فندکی امکان شارژ در ماشین را فراهم می کند این شارژر دارای دو درگاه USBاست که می تواند دو دستگاه الکترونیکی از قبیل گوشی ، تبلت ، پاوربانک و .... را همزمان شارژ کرد و اینکار موجب صرفه جویی در زمان می شود ولتاژ ورودی در این شارژ بین 12 تا 24 ولت می باشد، همچنین ولتاژ خروجی 5ولت و شدت جریان خروجی این شارژر فندکی 2.4 آمپر می باشد. ت.
  تماس بگیرید
  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 22

  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 22

  شارژر فندکی مدل TCG 22 محصولی از شرکت تسکو است این شارژر دارای دو درگاه USB است که می توان به راحتی دو دستگاه الکترونیکی را از طریق کابل متناسب با ان دستگاه همزمان شارژ کرد البته شرکت تولید کننده همراه با این محصول یک کابل شارژ هم عرضه می کند که متناسب با محصولات اندرویدی است ولتاژ ورودی در این شارژ بین 12 تا 24 ولت می باشد، همچنین ولتاژ خروجی 5ولت و شدت جریان خروجی این شارژر فندکی 3.4 آمپر می باشد
  تماس بگیرید
  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 11

  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 11

  شارژر فندکی مدل TCG 11 محصولی از شرکت تسکو است این محصول امکان شارژ کردن همزمان دو دستگاه الکترونیکی را به دلیل داشتن دو درگاه USB فراهم می کند ولتاژ ورودی در این شارژ بین 12 تا 24 ولت می باشد، همچنین ولتاژ خروجی 5ولت و شدت جریان خروجی این شارژر فندکی 2.4 آمپر می باشد شارژ همزمان دو دستگاه الکترونیکی از ویژگی های بارز این شارژر است که برای شارژ گردن می توان از کابل سازگار با این دستگاه ها استفاده کرد البته شرکت تولید کننده کابلی برای محصولات اندرویدی همراه با این محصول عرضه می کند این شارژر قابلیت انطباق با همه دستگاههای تلفن همراه DC/PSP و سایر دستگاهها با کابل USB را دارد . این شارژر امکان شارژ کردن را در ماشین فراهم می کند
  تماس بگیرید
  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 13

  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 13

  امروزه شارژرهای فندکی به دلیل فراهم ساختن امکان شارژ گوشي، تبلت و وسایلی از این قبیل در خودرو، نظر کاربران را به خود جلب کرده اند . یکی از شارژرهای فندکی تولید شده توسط شرکت تسکو مدل TCG 13 می باشد. جنس بدنه این محصول با کیفیت از فلز می باشد. بر روی این شارژر دو درگاه خروجی USB تعبیه شده است، بنابراین به راحتی می توان دو دستگاه مختلف را توسط این محصول شارژ نمود. پشتیبانی از قابلیت شارژ سریع کوالکام (QC 3.0)از ویژگی های منحصر بفرد این محصول است. البته لازم به ذکر است شارژ با سرعت بالا در صورتی توسط این شارژر انجام می شود که گجت مورد نظر نیز از قابلیت شارژ سریع پشتیبانی کند. همراه با شارژر TCG13 یک کابل microUSB ارائه می شود که برای شارژ کردن محصولات اندرویدی مناسب می باشد.
  215,000 تومان
  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 7DUAL

  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 7DUAL

  شارژرهاي فندکي از جمله محصولات کاربردی می باشند که امروزه طرفداران بسیاری دارند. این محصولات امکان شارژ گوشي، تبلت و وسایلی از این قبیل را در خودرو فراهم می سازند. شارژر فندکي مدل TCG 7DUAL محصولی منحصر بفرد از شرکت تسکو می باشد. جنس این محصول از پلاستیک می باشد. این شارژر از دو قسمت تشکیل شده است، یک قسمت همان بخش فندکی می باشد که بر روی آن دو درگاه USB تعبیه شده است و بخش دیگر یک عدد هاب می باشد که توسط یک کابل یک متری به فندکی متصل شده است، بر روی این هاب نیز 2 درگاه USB قرار گرفته است. قسمت هاب برای دسترسی آسان سرنشینان عقب به شارژر طراحی شده است. بنابراین توسط TCG 7DUAL می توان 4 دستگاه را به طور همزمان شارژ کرد.
  تماس بگیرید
  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 2

  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 2

  شارژر فندکی TCG 2 با دو خروجی USB توسط شرکت تسکو طراحی و تولید شده است. این شارژر فندکی قادر است دو دستگاه مختلف را همزمان شارژ کند. ولتاژ ورودی شارژر TCG 2 بین 12 تا 24 ولت می باشد. همچنین شدت جریان خروجی این محصول 2.4 آمپر است. همراه با این شارژر یک عدد کابل شارژ اندروید ارائه می شود.
  تماس بگیرید
  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 21

  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 21

  شارژر فندکی TCG 21 با دو خروجی USB از جنس ABSتوسط شرکت تسکو طراحی و تولید شده است. این شارژر فندکی قادر است دو دستگاه مختلف را همزمان شارژ کند. شارژر فندکی TCG 21 از قابلیت شارژ سریع کوالکام پشتیبانی می کند، بنابراین می توان گوشی تلفن همراه را در کمترین زمان ممکن توسط این محصول شارژ نمود. ولتاژ ورودی شارژر TCG 21 بین 12 تا 24 ولت می باشد. همراه با این شارژر یک عدد کابل شارژ اندروید ارائه می شود.
  تماس بگیرید
  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 17

  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 17

  شارژر فندکی TCG 17 توسط شرکت تسکو طراحی و تولید شده است. این شارژر به دلیل دارا بودن دو درگاه خروجی USB قادر است دو دستگاه مختلف را به صورت همزمان شارژ کند. ولتاژ ورودی در این شارژر بین 12 تا 24 ولت و ولتاژ خروجی 5 ولت و شدت جریان خروجی 3.6 آمپر می باشد. همراه با این محصول یک عدد کابل شارژ اندرویدی ارائه شده است. وجود یک LED به زیبایی این شارژر فندکی افزوده است.
  تماس بگیرید

  اگر تا الان شارژر سریع را امتحان نکرده اید ، فرصت بهره گیری آسان از شارژر را از دست می دهید. ممکن است خیلی هیجان انگیز به نظر نرسد ، اما وقتی عجله دارید ، امکان شارژ دو یا سه برابر سریعتر تلفن یا رایانه لوحی خود باعث ایجاد تفاوت می شود.

  این نوع سرعت زمانی مفید است که شما مجبور باشید چندین دستگاه را در مدت زمان محدود شارژ کنید ، یا نیاز دارید که یک خروجی را با چند نفر به اشتراک بگذارید.

  انتخاب بهترین شارژر تبلت و موبایل سریع برای نیازهای شما به دلیل دامنه استانداردهای شارژ و نیاز به برق دستگاه های مختلف ، کمی پیچیده می شود ، اما دو نکته اساسی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

  ابتدا به حداکثر توان مصرفی شارژر نگاهی بیندازید و آن را با آنچه دستگاه شما توانایی کنترل دارد مقایسه کنید. به عنوان نمونه ، شارژرهای دیواری USB استاندارد که قبلاً با آیفون عرضه می شدند فقط پنج وات را بیرون می کشند اما جدیدترین آیفون ها می توانند تا 20 وات شارژ شوند. استفاده از شارژر با درجه بالاتر به دستگاه شما آسیب نمی رساند: این دستگاه فقط از مواردی که توانایی کنترل آن را دارد استفاده خواهد کرد.

  دوم ، اطمینان حاصل کنید که شارژر و دستگاه شما می توانند در مورد استاندارد شارژ به توافق برسند. قبلاً استانداردهای زیادی وجود داشت ، اما در سالهای اخیر اوضاع بهتر شده است. اگر تلفن یا رایانه لوحی اخیر دارید ، این احتمال وجود دارد که از USB C Power Delivery (PD) پشتیبانی کند.

  این تقریباً در مورد تمام دستگاه های اندرویدی اخیر و حتی آیفون ها و آیپدهای فعلی که از یک درگاه لایتنینگ شارژ می شوند ، صدق می کند. تا زمانی که شارژر مناسب و کابل USB C به لایتنینگ داشته باشید ، از آن شارژ سریع دریافت خواهید کرد.

  استاندارد رایج دیگر ، Qualcomm Quick Charge (QC) 3.0 یا 4.0 ، در حال کاهش محبوبیت است. در نتیجه ، شما اغلب تلفن ها و رایانه های لوحی مدرنی را پیدا خواهید کرد که از QC پشتیبانی می کنند همچنین از USB C PD پشتیبانی می کنند ، بنابراین می توانید از شارژر سریع که از هر دو استاندارد پشتیبانی می کند استفاده کنید.

  توجه داشته باشید که ما در این مقاله فقط در مورد تلفن ها و رایانه های لوحی صحبت می کنیم ، نه لپ تاپ. با این اوصاف ، برخی از بهترین شارژرهای سریع ، از جمله انتخاب برتر ما ، آب کافی برای شارژ یک لپ تاپ را نیز دارند.

  اندازه آنها لزوماً بزرگتر است ، اما اگر می خواهید یک شارژر چند منظوره واقعی داشته باشید ، تجارت ممکن است قابل تأمل باشد. در این صورت ، مشخصات شارژر رایانه لپ تاپ فعلی خود را بررسی کنید تا ببینید چه میزان انرژی نیاز دارید. برای لپ تاپ های کوچکتر ، شما معمولاً یک شارژر USB C PD می خواهید که بتواند 45-65W تولید کند.

  برای خرید شارژر تبلت یا شاٰرژر موبایل می توانید به فروشگاه اینترنتی تکین مال مراجعه نمایید.

  بیشتر
  فیلترها Close
  کمترین: 0 تومان بیشترین: 700,000 تومان
  ريال0 ريال700000
  • مشکی
  • سفید
  • سرمه ای
  • نقره ای
  • آبی
  • قرمز
  • طوسی
  • طلایی
  • خاکستری
  • مسی
  • ُسفید
  • صورتی