بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  نقص امنیتی کروم‌کست

  نقص امنیتی کروم‌کست

  در یک اپیزود برنامه Digital Trends Live مثل قسمت‌های دیگر این برنامه درباره موضوعات داغ روز صحبت شد از جمله هک شدن هزاران کروم‌کست و همچنین تایید وجود تکنولوژی کنترل راداری در وسایل هوشمند از سوی کمیسیون ارتباطات فدارال امریکا.
  همچنین در این برنامه با Jason Neubauer مدیرعامل شرکت Affect Change و Julian Chokkattu ویراستار DT Mobile درباره نمایشگاه CES 2019 گفتگو شد. Jeff Barrett از نویسندگان قبلی Digital Trends هم درباره ترندهای حوزه تکنولوژی در سال جاری صحبت کرد.

  هکرهای کلاه سفید توانستند دستگاه کروم‌کست شرکت گوگل را هک کرده و آن را وادار به پخش ویدیوهای مورد نظرشان کنند. هر چند این هکرها از انجام این کار قصد بدی نداشتند اما افشای این نقص امنیتی که امکان نفوذ به کروم‌کست را فراهم می‌کند، برای هزاران کاربر این وسیله هشدار مهمی محسوب می‌شود.

  Neubauer هم درباره کارهای اخیر خودش از جمله پروژه The Santa Claus Affect صحبت کرد؛ که یک شوی تلویزیونی برای افراد پرنفوذ در شبکه‌های اجتماعی است؛ در این شو افراد پرطرفدار در شبکه‌های اجتماعی چند نفر از فالورهای خودشان را انتخاب می‌کنند تا مبلغی را برای کمک به بهتر شدن زندگی آنها پرداخت کنند. Neubauer از این جهت شناخته شده که قبلاً 32 هزار دلار بدهی خودش را با برنده شدن در برنامه تلویزیونی Wheel of Fortune پرداخت کرده است. حالا کمپانی او به اسم Affect Change در حال تولید یک منبع محتوایی غنی جهت کمک به افراد نیازمند است.

  در این برنامه، Chokkattu هم درباره تازه ترین اخبار حوزه موبایل در نمایشگاه CES 2019 صحبت کرد. هر چند که او بر این باور بود که احتمالاً تا "کنگره جهانی موبایل 2019" شاهد معرفی سخت افزارهای جدید زیادی نخواهیم بود اما به گفته او همین حالا هم با ارائه گوشی‌های تاشو و صفحه نمایش‌هایی که یک بریدگی یا حفره در آنها وجود دارد، ترند سال جاری مشخص شده است. علاوه بر این موارد وی در رابطه با عینک هوشمند Focals هم توضیحاتی داد.

  و در نهایت Barrett که یکی از افراد بانفوذ شبکه‌های اجتماعی و نویسنده پیشین سایت Digital Trends است، درباره ترندهای تکنولوژیکی که در سال 2019 توجه زیادی را به خود جلب می‌کنند، صحبت کرد. همچنین او در رابطه با نقش تکنولوژی "شناسایی بر اساس امواج فرکانس پایین" در انتخابات 2020 و تحولات حوزه حمل و نقل و ارتباطات صحبت کرد که می‌توانند منجر به بهبود و ترقی اقتصاد شهرها شوند.

   

   

  منبع : Digitaltrends

  نظر خود را وارد نمایید.