جستجو
تمام دسته‌ها
  منو بسته

  کیس کامپیوتر

  مرتب‌ سازی بر اساس
  کیس کامپیوتر تسکو مدل TC MA-4462

  کیس کامپیوتر تسکو مدل TC MA-4462

  کيس کامپيوتر TC MA-4462 با فرم فاکتور Mid Tower توسط شرکت تسکو طراحی و تولید شده است. قسمت بیرونی این کیس از جنس گالوانیزه و پلاستیک سخت ساخته شده است . این محصول با مادربردهايي با فرم فاکتور ATX , microATX سازگار است. در قسمت جلويي کيس کامپيوتر TC MA-4462 دو عدد درايو سيني 5.25 اينچي براي اتصال درايو نوري تعبیه شده است. در فضاي داخلي اين کيس چهار عدد سيني 3.5 اينچي براي نصب هاردديسک و ساير تجهيزات هم سايز آن در نظر گرفته شده است. محل قرارگيري پاور در اين کيس در قسمت بالايي می باشد. جهت دسترسی سریع و آسان دو درگاه USB2.0 براي نصب فلش مموري يا هاردديسک اکسترنال در قسمت جلویی کیس وجود دارد، همچنین يک ورودي ميکروفن و يک خروجي هدفون کنار درگاه‌هاي USB قرار گرفته است که بسیار کاربردی می باشد.
  تماس بگیرید
  کیس کامپیوتر تسکو مدل TC MA-4466

  کیس کامپیوتر تسکو مدل TC MA-4466

  کیس کامپیوتر مدل TC MA-4466 توسط شرکت تسکو به بازار عرضه شده است . فرم فاکتوری که این کیس از آن بهره مند است از نوع Mid Tower می باشد. بدنه کیس مدلTC MA-4466 از جنس گالوانیزه و قسمتی هم از پلاستیک سخت ساخته شده است. کیسTC MA-4466با مادربورد های micro ATX , ATX سازگار می باشد. در این کیس پاور در قسمت بالایی محصول قرار می گیرد. برای اتصال درایو نوری در پنل چلویی این محصول 2 عدد درایو 5.25 اینچی تعبیه شده است. برای نصب هارد دیسک و تجهیزات هم اندازه آن نیز در فضای داخلی کیس 4 درایو 3.5 اینچی مشاهده می شود. از ویژگی خوب این محصول می توان به وجود دو درگاه USB2.0 برای اتصال تجهیزاتی مانند فلش‌مموری و هارددیسک اشاره کرد، همچنین یک ورودی میکروفن و یک خروجی هدفون کنار درگاه‌های USB تعبیه شده است که می‌تواند بسیار کاربردی باشد.
  تماس بگیرید
  کیس کامپیوتر تسکو مدل TC MA-4468

  کیس کامپیوتر تسکو مدل TC MA-4468

  کيس کامپيوتر TC MA-4468 با فرم فاکتور Mid Tower توسط شرکت تسکو با طراحی زیبا و ساده به بازار عرضه شده است. قسمت بیرونی این کیس از جنس گالوانیزه و پلاستیک سخت ساخته شده است . این محصول با مادربردهايي با فرم فاکتور ATX , microATX سازگار است. در قسمت جلويي کيس کامپيوتر TC MA-4468 دو عدد درايو سيني 5.25 اينچي براي اتصال درايو نوري تعبیه شده است. در فضاي داخلي اين کيس چهار عدد سيني 3.5 اينچي براي نصب هاردديسک و ساير تجهيزات هم سايز آن در نظر گرفته شده است. محل قرارگيري پاور در اين کيس در قسمت بالايي می باشد. جهت دسترسی سریع و آسان دو درگاه USB2.0 براي نصب فلش مموري يا هاردديسک اکسترنال در قسمت جلویی کیس وجود دارد، همچنین يک ورودي ميکروفن و يک خروجي هدفون کنار درگاه‌هاي USB قرار گرفته است که بسیار کاربردی می باشد.
  تماس بگیرید
  کیس کامپیوتر تسکو مدل TC MA-4460N

  کیس کامپیوتر تسکو مدل TC MA-4460N

  کيس کامپيوتر TC MA-4460Nبا فرم فاکتور Mid Tower توسط شرکت تسکو با طراحی ساده به بازار عرضه شده است. قسمت بیرونی این کیس از جنس گالوانیزه و پلاستیک سخت ساخته شده است . این محصول با مادربردهايي با فرم فاکتور Full ATX , micro ATX , ATX سازگار است. در قسمت جلويي کيس کامپيوتر TC MA-4460Nدو عدد درايو سيني 5.25 اينچي براي اتصال درايو نوري تعبیه شده است. در فضاي داخلي اين کيس چهار عدد سيني 3.5 اينچي براي نصب هاردديسک و ساير تجهيزات هم سايز آن در نظر گرفته شده است. محل قرارگيري پاور در اين کيس در قسمت بالايي می باشد. جهت دسترسی سریع و آسان دو درگاه USB2.0 و یک درگاه USB3.0 براي نصب فلش مموري يا هاردديسک اکسترنال در قسمت جلویی کیس وجود دارد، همچنین يک ورودي ميکروفن و يک خروجي هدفون کنار درگاه‌هاي USB قرار گرفته است که بسیار کاربردی می باشد.
  تماس بگیرید
  کیس کامپیوتر تسکو مدل TC MA-4450

  کیس کامپیوتر تسکو مدل TC MA-4450

  کيس TC MA-4450‏ محصولی با طراحی منحصربفرد تولید شده شرکت تسکو می باشد. این کيس از نوع Mid-Tower می باشد. در ساخت این کیس از ورق SGCC استفاده شده است و اين محصول قابليت دفع الکتريسيته ساکن را دارد. کيس تسکو مدل TC MA-4450‏ با مادربردهای ATX و MicroATX سازگاری کامل دارد. محل قرارگیری پاور در قسمت بالايی این محصول می باشد و پاورهای ATXPS2 را پشتيبانی ميکند. برای سيستم خنک‌کننده اين کيس قابليت نصب 3عدد فن وجود دارد، که شامل دو فن 120ميليمتری و يک فن 80ميليمتری می باشد. در پنل جلويی اين کیس دو عدد سينی درايو 5.25 اينچی برای اتصال درايو نوری قرار گرفته است. همچنین در فضای داخلی کیس چهار درايو 3.5 اينچی برای نصب هاردديسک و تجهيزات هم اندازه‌ی آن تعبیه شده است. از ویژگی های این کیس به وجود دو درگاه USB2.0 برای اتصال تجهيزاتی مانند فلش‌مموری ، تلفن همراه و ... اشاره کرد. اين کیس با قیمت مناسب و ویژگی هایی که دارد برای استفاده‌های نه‌چندان حرفه‌ای و اداری انتخاب مناسبی می باشد.
  تماس بگیرید
  کیس ریزر مدل TOMAHAWK ATX

  کیس ریزر مدل TOMAHAWK ATX

  شرکت ریزر کیس تاماهاک را در دو مدل ITX و ATX PC راهی بازار می‌کند. این کیس‌ها برای افرادی ارسال می‌شوند که کامپیوترهای شخصی‌سازی‌شده درست می‌کنند. این اولین‌باری است که شرکت ریزر کیس تاماهاک را خودش تولید می‌کند. ریزر قبلا این کیس‌ها را با همکاری شرکت NZXT می‌ساخت. یکی از ویژگی‌هایی که این کیس‌ها را بسیار منحصر‌به‌فرد می‌کند و باعث می‌شود نظر همه به آن‌ها جلب شود، نور‌های RGB استانداردی است که به‌واسطه سیستم Chroma شرکت ریزر روی این کیس‌ها قرار گرفته‌اند. درحقیقت، سیستم نوری Chroma به‌همراه این کیس‌‌ها عرضه می‌شود و کاربران نیاز ندارند این سیستم را جدا استفاده کنند. کیس تاماهاک مدل ITX درحالی‌که ظاهر جمع‌و‌جوری دارد، می‌تواند یک کارت گرافیکی در اندازه استاندارد را در خود قرار دهد. کارت گرافیکی RTX 3090 داخل این کیس جا نمی‌شود؛ اما این موضوع در کیس تاماهاک ATX دیده نمی‌شود. داخل مدل ATX فضای زیادی مشاهده خواهید کرد؛ فضایی که به کاربران اجازه می‌دهد که بتوانند از سیستم‌‌های خنک‌کننده آبی شخصی‌سازی‌شده استفاده کنند. این کیس دو مکان مخصوص برای قراردادن فن‌های ۱۴۰ میلی‌متری دارد و درکنار این دو فن، یک فن هم در پشت کیس قرار گرفته است. ریزر سیستم سیم‌کشی این کیس را هم متحول کرده و سیم‌های داخل کیس به‌خوبی مدیریت شده‌اند. همچنین، دو پنل شیشه‌ای در سمت چپ و راست این کیس‌ها قرار گرفته است. سیستم سیم‌کشی‌های این کیس هم باعث شده که سیم‌‌ها به‌سختی از بیرون کیس دیده بشوند؛ به‌همین‌دلیل، پنل‌های شیشه‌ای به‌خوبی ظاهر داخل کیس را بدون مزاحمت سیم‌ها نشان می‌دهند.
  0 تومان