جستجو
تمام دسته‌ها
  منو بسته

  دسته بازی

  مرتب‌ سازی بر اساس
   دسته بازی تسکو مدل TG 115

  دسته بازی تسکو مدل TG 115

  دسته‌ي بازی مدل TG 115 محصولی از شرکت تسکو می باشد . این محصول وسیله جانبی کنسول PS3 محسوب می شود. البته لازم به ذکر است این دسته بازی با ويندوز هم سازگاری دارد. در واقع کاربر توسط اين دسته می تواند با کامپيوتر و پلي‌استيشن 3 به بازی بپردازد. این دسته بازی توسط یک رابط USB به کامپیوتر و یا دستگاه پلی استيشن 3 متصل می شود. طول این کابل 180 سانتی متر می باشد. دسته بازی مدل TG 115 بدون درنظرگرفتن آنالوگ استيک‌ها 16 عدد کلید دارد. در این دسته بازی ویبراتور تعبيه شده است که حس هیجان زیادی در لحظات حساس بازی برای گیمرها به ارمغان می آورد.
  145,000 تومان 134,000 تومان
  دسته بازی تسکو مدل TG 134

  دسته بازی تسکو مدل TG 134

  دسته‌ي بازی مدل TG 134 محصولی از شرکت تسکو می باشد . این محصول وسیله جانبی کنسول PS3 محسوب می شود. البته لازم به ذکر است این دسته بازی با ويندوز هم سازگاری دارد. در واقع کاربر توسط اين دسته می تواند با کامپيوتر و پلی استيشن 3 به بازی بپردازد. این دسته بازی توسط یک دانگل USB به کامپیوتر و یا دستگاه پلی استيشن 3 متصل می شود. نوع باتری بکار رفته در این دسته بازی لیتیوم پلیمری با ظرفیت 600 میلی آمپرساعت می باشد. دسته بازي مدل TG 134 هفده عدد کلید و 4 نشانگر LED دارد. در این دسته بازی ویبراتور تعبيه شده است که حس هیجان زیادی در لحظات حساس بازی برای گیمرها به ارمغان می آورد.
  تماس بگیرید
  دسته بازی ریزر مدل RAIJU Mobile

  دسته بازی ریزر مدل RAIJU Mobile

  دسته بازی RAIJU MOBILE محصولی منحصر بفرد از شرکت خوشنام ریزر می باشد، این محصول برای گیمرهای حرفه ای که مبارزات را بر روی موبایل دنبال می کنند تولید و به بازار عرضه شده است و این دسته بازی جلوه ای تاره به بازی های موبایلی بخشیده است. گیمرهای موبایلی با استفاده از این کنترلر در شرایط مختلف فیزیکی به بازی بپردازند. یکی از ویژگی های ویرانگر دسته بازی ریزر مدل RAIJU MOBILE که برگرفته از دسته بازی محبوب ریجو آلتیمیت می باشد سرعت واکنش بالا٬ست. وجود دکمه های مکانیکال لمسی سرعت اعمال دستورات را بالا برده بطوری که شما می توانید همواره یک قدم جلو تر از رقیب حرکت کنید . ریزر در توصیف همین یک ویژگی به این جمله بسنده می کند: با این کنترلر شما می توانید لذت بازی روی کنسول را از طریق موبایل خود تجربه کنید.
  3,500,000 تومان
  فیلترها Close
  کمترین: 134,000 تومان بیشترین: 3,500,000 تومان
  ريال134000 ريال3500000
  • مشکی