بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  آموزش به اشتراک گذاشتن بازی‌های Xbox One و Xbox One S

  آموزش به اشتراک گذاشتن بازی‌های Xbox One و Xbox One S

  در این مطلب به شما آموزش می‌دهیم که چطور بازی‌های Xbox One خودتان را با دیگران به اشتراک بگذارید

  XBOX GAME
  اگر قصد به اشتراک گذاشتن بازی‌های موردعلاقه تان را دارید، باید بدانید که این کار با Xbox One، Xbox One S و Xbox One X به راحتی انجام می‌شود. می‌توانید امکان دسترسی به تمام بازی‌های قابل دانلود خودتان را برای فرد دیگری فراهم کنید. فرایند دادن حق دسترسی نامحدود به بازی‌ها برای دوستان یا اعضای خانواده به نام gamesharing شناخته می‌شود که کار ساده‌ای است اما خیلی وقت‌ها محدودیت‌های زیادی در آن وجود دارد. برای انجام این کار لازم است که شما و شخص مورد نظرتان سیستم Xbox One و اکانت Xbox داشته باشید. وقتی این پیش نیازها را تهیه کردید، می‌توانید با دنبال کردن گام‌هایی که در ادامه توضیح می‌دهیم بازی‌های مورد علاقه تان را با دوستتان به اشتراک بگذارید.

  به اشتراک گذاشتن اطلاعات
  برای شروع کار، شما و فرد موردنظرتان باید به سیستم‌های هم دسترسی داشته باشید و به تبادل اطلاعات اکانت از جمله ایمیل مربوط به اکانت Xbox و پسوردهای مربوطه تمایل داشته باشید.
  در ادامه کارهایی که شما و فرد مقابل باید روی سیستم Xbox One خودتان انجام دهید را به شما آموزش می‌دهیم. برای تبادل کتابخانه‌ی بازی‌ها لازم است که این فرایند را دوبار انجام دهید – یک بار برای اتصال Xbox One خودتان به اکانت فرد مقابل و بار دوم برای اتصال Xbox One وی به اکانت خودتان.

  به اشتراک گذاشتن بازی‌ها
  هر زمان آماده بودید آیکن سمت چپ بالای صفحه home را انتخاب کنید و بعد وارد منوی اکانت (در سمت چپ صفحه) شوید. بعد از آن Add new را انتخاب کرده و سپس هر دو اکانت را به Xbox One اضافه کنید.

  GAMESHARE
  در اینجا باید Xbox One فرد مورد نظرتان را به عنوان "home Xbox" خودتان انتخاب کنید. ابتدا به منوی “Settings” سپس به “Personalize” بروید و “Make my home Xbox” را انتخاب کنید. در این منو، می‌توانید سیستم فرد مقابل را به عنوان دستگاه پیش فرض خودتان ثبت کنید. همانطور که در این توضیحات نوشته شده: اگر آن دستگاه را به عنوان home Xbox انتخاب کنید، دیگران بدون نیاز به ورود به سیستم با اکانت شما، می‌توانند بازی‌های شما را انجام دهند.

  GAMESHARE
  آخرین کاری که باید انجام دهید این است که با انتخاب “My games & Apps” به کتابخانه‌ی بازی‌های خودتان بروید و بعد Ready to Install را انتخاب کنید. در اینجا باید لیستی از تمام بازی‌هایی که در اکانت شما قابل دسترسی هستند را مشاهده کنید که هم شامل بازی‌های خودتان می‌شود و هم بازی‌های فرد مورد نظر. گزینه‌ی به اشتراک گذاری امکان تقسیم کردن اکانت Xbox Live Gold را نیز فراهم می‌کند.

  GAMESHARE
  برای تبادل کتابخانه بازی مراحل 2 تا 4 را روی دستگاه فرد مقابل هم انجام دهید و کنسول او را به عنوان “home Xbox” خودتان انتخاب کنید.

  نکاتی که باید قبل از به اشتراک گذاشتن بازی‌ها بدانید
  انجام این کار ریسک‌هایی به همراه دارد. دوست شما می‌تواند با اکانت شما در فروشگاه Xbox خرید انجام دهد بنابراین دقت کنید که چه اطلاعاتی را در اکانتتان ذخیره کردید. اکیداً توصیه می‌کنیم که این کار را فقط با دوست مورد اعتماد یا اعضای خانواده انجام دهید.
  اگر به هر دلیلی کانکشن اینترنت قطع شد و Xbox One شما به عنوان home Xbox دستگاه خودتان ثبت نشد، به بازی‌های خودتان دسترسی نخواهید داشت. در این حالت سایر کاربران کنسول شما هم به بازی‌ها یا اشتراک Xbox Live Gold شما دسترسی نخواهند داشت.
  هر زمان که یک Xbox One جدید می‌خرید یا سیستم خودتان را به Xbox One X ارتقاء می‌دهید باید این فرایند را تکرار کنید. مایکروسافت این امکان را فراهم کرده که پنج بار در سال home Xbox خودتان را تغییر دهید. بنابراین نمی توانید به صورت نامحدود از این آپشن استفاده کنید. توصیه می‌کنیم قبل از تبادل اطلاعات اکانت، بررسی‌های لازم را انجام دهید و فرد مورد نظر را انتخاب کنید.

   

   

   

  منبع : Digitaltrends

   

  نظر خود را وارد نمایید.