جستجو
تمام دسته‌ها
  منو بسته

  یو پی اس

  مرتب‌ سازی بر اساس
  باتری یو پی اس ولتامکس VTM-12v 7.5Ah

  باتری یو پی اس ولتامکس VTM-12v 7.5Ah

  کشور سازنده باتری یوپی اس ولتامکس در تایوان فعالیت وتولیدات خود را شروع نمود.باتری های این شرکت از لحاظ طول عمر ،دارای طول عمر متوسطی می باشند.از ویژگی های باتری یو پی اس ولتامکس VTM-12v 7.5Ah: میتوان کیفیت پایدار و قابلیت اطمینان بالا، قابلیت شارژ ودشارژ به دفعات مکرر،میزان دشارژ کم در حالت STANDBY،قابلیت نگهداری طولانی بدون نیاز به شارژ مجدد،حداقل تاثیر پذیری از پارامتر های محیطی(دما و رطوبت)،ساختار کاملا سیلد بدون نشت الکترولیت از ترمینال ها ویا بدنه باطری، بی نیاز از هرگونه کنترل و یا اضافه کردن آب و اسید نام برد.
  تماس بگیرید
  SAHIRAD SMART UPS 1KVA - خرید یو پی اس

  یو پی اس SAHIRAD SMART UPS 1KVA

  یو پی اس SAHIRAD SMART UPS 1KVA توسط شرکت صاهیراد تولید شده است و یکی از پر مخاطبترین یو پی اس های صاهیراد UPS 1KVA است که در مرکز توسعه و تحقیق طراحی و تولید شده است و بنا به تقاضای مشریان روانه ی بازار فروش شده است. صاهیراد سعی کرده با توجه به نیاز مخاطبین ، یو پی اسی تولید کند که بتواند جوابگوی نیاز بخش عمده ای از آنها باشد.
  تماس بگیرید
  SAHIRAD SMART UPS 650va خرید یو پی اس

  یو پی اس SAHIRAD SMART UPS 650va

  یو پی اس 650 VA صاهیراد از مجموعه ی یو پی اس های AC با توان پایین می باشد که برای مصارف خانگی و اداری طراحی و تولید شده است. این دستگاه با توجه به قابلیتهای کلیدی و قیمت پایین آن بسیار مقرون به صرفه می باشد.
  1,332,000 تومان
  SAHIRAD SMART UPS CAMERA C08 - خرید یو پی اس

  یو پی اس SAHIRAD SMART UPS CAMERA C08

  یو پی اس SAHIRAD SMART UPS CAMERA C08 مخصوص دوربینهای مدار بسته و دارای ده کانال خروجی برای اتصال هشت عدد دوربین، یک عدد DVR و یک عدد دستگاه آلارم می باشد.این دستگاه قابلیت اتصال به لوازم جانبی مانند کارت خوان POS و همچنین LED های روشنایی ، انواع مودم و و دزدگیر را دارد.
  تماس بگیرید
  یو پی اس فاران مدل Vigor RT ظرفیت 3KVA-خرید یو پی اس

  یو پی اس فاران مدل Vigor RT ظرفیت 3KVA

  یو پی اس مدل Vigor RT با ظرفیت 3KVA محصولی از شرکت فاران می باشد . این یو پی اس مناسب برای استفاده در بانک ها، مخابرات ، مراکز صنعتی ، سیستم های امنیتی و ... می باشد. این محصول دارای تکنولوژی Double Conversion Online و ساختار High Frequency PWM و سیستم Cold Start است . Vigor RT از سیستم های حفاظتی پیشرفته بهره مند است و از دستگاه های شما در برابر در برابر نوسانات برق شهری، افزایش یا کاهش ناگهانی ولتاژ، صاعقه و... محافظت کند. یو پی اس Vigor RT با ویژگی های منحصر بفرد خود نظر کاربران را به خود جلب کرده است.
  5,635,000 تومان
  یو پی اس فاران مدل Titan Plus 10k 20*9 - خرید یو پی اس

  یو پی اس فاران مدل Titan Plus 10k 20*9

  یو پی اس مدل Titan Plus 10k 20*9 محصولی از شرکت فاران می باشد ، این یو پی اس مناسب برای استفاده در بانک ها، مخابرات ، مراکز خدمات پزشکی ، سیستم های امنیتی و ... می باشد. این محصول دارای تکنولوژی Double Conversion Online و ساختار High Frequency PWM و سیستم Cold Start است . از سیستم های حفاظتی پیشرفته بهره مند است و از دستگاه های شما در برابر در برابر نوسانات برق شهری، افزایش یا کاهش ناگهانی ولتاژ، صاعقه و... محافظت کند.
  21,083,000 تومان
  یو پی اس فاران مدل Titan Plus 10ks-خرید یو پی اس

  یو پی اس فاران مدل Titan Plus 10ks

  یو پی اس مدل Titan Plus 10ks محصولی از شرکت فاران می باشد ، این یو پی اس مناسب برای استفاده در بانک ها، مخابرات ، مراکز خدمات پزشکی ، سیستم های امنیتی و ... می باشد. این محصول دارای تکنولوژی Double Conversion Online و ساختار High Frequency PWM و سیستم Cold Start است . از سیستم های حفاظتی پیشرفته بهره مند است و از دستگاه های شما در برابر در برابر نوسانات برق شهری، افزایش یا کاهش ناگهانی ولتاژ، صاعقه و... محافظت کند.
  16,169,000 تومان
  یو پی اس فاران مدل Titan Plus 1k 3*9- خرید یو پی اس

  یو پی اس فاران مدل Titan Plus 1k 3*9

  یو پی اس مدل Titan Plus 1k 3*9 محصولی از شرکت فاران می باشد ، این یو پی اس مناسب برای استفاده در بانک ها، مخابرات ، مراکز خدمات پزشکی ، سیستم های امنیتی و ... می باشد. این محصول دارای تکنولوژی Double Conversion Online و ساختار High Frequency PWM و سیستم Cold Start است . از سیستم های حفاظتی پیشرفته بهره مند است و از دستگاه های شما در برابر در برابر نوسانات برق شهری، افزایش یا کاهش ناگهانی ولتاژ، صاعقه و... محافظت کند.
  3,945,000 تومان
  یو پی اس فاران مدل Titan Plus 1ks-خرید یو پی اس

  یو پی اس فاران مدل Titan Plus 1ks

  یو پی اس مدل Titan Plus 1ks محصولی از شرکت فاران می باشد ، این یو پی اس مناسب برای استفاده در بانک ها، مخابرات ، مراکز خدمات پزشکی ، سیستم های امنیتی و ... می باشد. این محصول دارای تکنولوژی Double Conversion Online و ساختار High Frequency PWM و سیستم Cold Start است . از سیستم های حفاظتی پیشرفته بهره مند است و از دستگاه های شما در برابر در برابر نوسانات برق شهری، افزایش یا کاهش ناگهانی ولتاژ، صاعقه و... محافظت کند.
  3,289,000 تومان
  یو پی اس فاران مدل Titan Plus 3k 8*9 - خرید یو پی اس

  یو پی اس فاران مدل Titan Plus 3k 8*9

  یو پی اس مدل Titan Plus 3k 8*9 محصولی از شرکت فاران می باشد ، این یو پی اس مناسب برای استفاده در بانک ها، مخابرات ، مراکز خدمات پزشکی ، سیستم های امنیتی و ... می باشد. این محصول دارای تکنولوژی Double Conversion Online و ساختار High Frequency PWM و سیستم Cold Start است . از سیستم های حفاظتی پیشرفته بهره مند است و از دستگاه های شما در برابر در برابر نوسانات برق شهری، افزایش یا کاهش ناگهانی ولتاژ، صاعقه و... محافظت کند.
  7,775,000 تومان
  یو پی اس فاران مدل Titan Plus 3ks - خرید یو پی اس

  یو پی اس فاران مدل Titan Plus 3ks

  یو پی اس مدل Titan Plus 3ks محصولی از شرکت فاران می باشد ، این یو پی اس مناسب برای استفاده در بانک ها، مخابرات ، مراکز خدمات پزشکی ، سیستم های امنیتی و ... می باشد. این محصول دارای تکنولوژی Double Conversion Online و ساختار High Frequency PWM و سیستم Cold Start است . از سیستم های حفاظتی پیشرفته بهره مند است و از دستگاه های شما در برابر در برابر نوسانات برق شهری، افزایش یا کاهش ناگهانی ولتاژ، صاعقه و... محافظت کند.
  5,900,000 تومان
  یو پی اس فاران مدل Titan Plus 6k 20*9 - خرید یو پی اس

  یو پی اس فاران مدل Titan Plus 6k 20*9

  یو پی اس مدل Titan Plus 6k 20*9 محصولی از شرکت فاران می باشد ، این یو پی اس مناسب برای استفاده در بانک ها، مخابرات ، مراکز خدمات پزشکی ، سیستم های امنیتی و ... می باشد. این محصول دارای تکنولوژی Double Conversion Online و ساختار High Frequency PWM و سیستم Cold Start است . از سیستم های حفاظتی پیشرفته بهره مند است و از دستگاه های شما در برابر در برابر نوسانات برق شهری، افزایش یا کاهش ناگهانی ولتاژ، صاعقه و... محافظت کند.
  15,840,000 تومان
  یو پی اس فاران مدل Titan Plus 6ks - خرید یو پی اس

  یو پی اس فاران مدل Titan Plus 6ks

  یو پی اس مدل Titan Plus 6ks محصولی از شرکت فاران می باشد ، این یو پی اس مناسب برای استفاده در بانک ها، مخابرات ، مراکز خدمات پزشکی ، سیستم های امنیتی و ... می باشد. این محصول دارای تکنولوژی Double Conversion Online و ساختار High Frequency PWM و سیستم Cold Start است . از سیستم های حفاظتی پیشرفته بهره مند است و از دستگاه های شما در برابر در برابر نوسانات برق شهری، افزایش یا کاهش ناگهانی ولتاژ، صاعقه و... محافظت کند.
  11,660,000 تومان

  یو پی اس

  منبع تغذیه بدون وقفه یو پی اس (UPS)

  منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) دستگاهی است که به کامپیوتر اجازه می دهد در صورت از بین رفتن منبع تغذیه اصلی حداقل برای مدت کوتاهی کار کند. دستگاه های UPS همچنین در برابر افزایش برق محافظت می کنند.

  یو پی اس شامل باتری است که وقتی دستگاه از دست دادن منبع تغذیه از منبع اصلی را تشخیص می دهد "وارد می شود". اگر کاربر نهایی هنگامی که UPS از قطع برق اطلاع می دهد روی رایانه کار می کند ، زمان دارد تا هرگونه داده ای را که روی آن کار می کند ذخیره کند و قبل از اتمام منبع تغذیه ثانویه (باتری) خارج شود. هنگامی که تمام قدرت تمام می شود ، هرگونه اطلاعات در حافظه دسترسی تصادفی (RAM) رایانه شما پاک می شود. هنگامی که افزایش برق رخ می دهد ، یک UPS جریان را قطع می کند تا به کامپیوتر آسیب نرساند.

  یو پی اس در مرکز داده

  هر یو پی اس از طریق یکسو کننده AC ورودی را به DC تبدیل می کند و با اینورتر آن را به عقب برمی گرداند. باتری ها یا بادگیرها انرژی را برای استفاده در خرابی برق ذخیره می کنند. یک مدار بای پس قدرت را در اطراف یکسو کننده و اینورتر هدایت می کند و بار فناوری اطلاعات را روی برق ورودی یا قدرت ژنراتور اجرا می کند.

  در حالی که معمولاً به سیستم های UPS طرح های تبدیل دوگانه ، خط تعاملی و آماده به کار گفته می شود ، این اصطلاحات به طور ناسازگار به کار رفته اند و سازندگان آنها را به طور متفاوتی اجرا می کنند: حداقل یک سیستم به هر سه حالت اجازه می دهد. کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک (IEC) اصطلاحات توصیفی فنی بیشتری را در IEC Std تصویب کرد.

  انواع UPS ها و ویژگی های اصلی آنها

  ولتاژ و فرکانس مستقل (VFI): سیستم های UPS ولتاژ و فرکانس (VFI) تبدیل دو یا دو نامیده می شوند زیرا AC ورودی به DC اصلاح می شود تا باتری ها را شارژ کرده و اینورتر را هدایت کند. اینورتر مجدداً برق مداوم AC را برای اجرای تجهیزات فناوری اطلاعات ایجاد می کند.

  هنگامی که برق قطع می شود ، باتری ها اینورتر را هدایت می کنند ، که بار IT را ادامه می دهد. هنگامی که برق از طریق برق یا ژنراتور برقرار می شود ، یکسو کننده جریان مستقیم (DC) را به اینورتر می رساند و همزمان باتری ها را شارژ می کند. اینورتر تمام وقت کار می کند. ورودی برق کاملاً از خروجی جدا شده است و بای پس فقط برای ایمنی نگهداری و یا در صورت خرابی قطعات الکترونیکی داخلی استفاده می شود. از آنجایی که در توان ارائه شده به تجهیزات فناوری وقفه ای وجود ندارد ، قطع کننده خطای خلاء (VFI) عموماً قوی ترین شکل UPS محسوب می شود. اکثر سیستمها فرکانس خروجی را با ورودی همگام سازی می کنند ، اما این ضروری نیست ، بنابراین هنوز مستقل از فرکانس است.

  هر تبدیل نیرو تلفاتی را متحمل می شود ، بنابراین انرژی اتلاف شده در طول تاریخ به عنوان قیمت پایایی نهایی در نظر گرفته شده است.

  مستقل از ولتاژ (VI): یو پی اس های تعاملی مستقل از ولتاژ (VI) یا خط واقعی دارای ولتاژ خروجی کنترل شده ، اما فرکانس خروجی مشابه ورودی هستند. استقلال مکرر به ندرت مورد توجه قدرت در کشورهای توسعه یافته است. منبع تغذیه مستقیماً به تجهیزات خروجی و فناوری اطلاعات تغذیه می شود و یکسو کننده باتری ها را شارژ نگه می دارد. اینورتر با خروجی موازی است ، افت ولتاژ را جبران می کند و به عنوان یک فیلتر فعال برای افزایش ولتاژ و هارمونیک عمل می کند. تلفات یکسو کننده و اینورتر تنها زمانی رخ می دهد که توان ورودی دچار نوسان شود. چرخ های چرخ فلک و مجموعه های موتور/ژنراتور نیز به عنوان VI واجد شرایط هستند.

  هنگامی که برق ورودی قطع می شود یا ولتاژ خارج از محدوده می شود ، بای پس به سرعت از ورودی جدا می شود و باتری اینورتر را هدایت می کند. هنگامی که توان ورودی بازیابی می شود ، بای پس مجددا ورودی را درگیر می کند ، باتری ها را دوباره شارژ می کند و ولتاژ خروجی را ثابت نگه می دارد. فروشندگان UPS که از منابع برق موازی استفاده می کنند ادعا می کنند که قابلیت اطمینان ندارند. نتیجه آن حدود 98 efficiency بهره وری انرژی است.

  وابسته به ولتاژ و فرکانس (VFD): وابسته به ولتاژ و فرکانس (VFD) ، یا UPS آماده به کار ، از نظر عملی شبیه VI است و گاهی اوقات به اشتباه خط تعاملی نامیده می شود. در سیستم های معمولی VFD ، اینورتر خاموش است ، بنابراین شروع به کار بین 10 تا 12 میلی ثانیه (ms) طول می کشد. این شکست می تواند سرورها را خراب کند و UPS های قدیمی VFD را برای مراکز داده مناسب سازد.

  مفاهیم جدید VFD اینورتر را بعد از فعال شدن در عرض 2 میلی ثانیه تولید می کند. بای پس به طور معمول مانند VI عمل می کند ، بنابراین تجهیزات مستقیماً از طریق دستگاه یا ژنراتور کار می کنند. از آنجا که اینورتر تا زمانی که برق قطع نشود کار نمی کند ، هیچ کنترل ولتاژ یا توان مصرفی وجود ندارد و راندمان را تا 99 افزایش می دهد. قطع برق یا ولتاژ خارج از محدوده ، سوئیچ بای پس را باز می کند و ورودی را از خروجی خارج می کند. اینورتر از باتری شروع به کار می کند. یکسو کننده فقط به اندازه کافی بزرگ است تا باتری ها را شارژ نگه دارد.

  مزایا و معایب UPS

  مزایای استفاده از منبع تغذیه بدون وقفه عبارتند از:

  بین تعویض از منبع تغذیه اصلی به UPS تأخیر وجود ندارد.
  می تواند از ابزارهای مهم در مقایسه با ژنراتورها بهتر پشتیبانی کند.
  بسته به میزان توان مورد نیاز برای تامین یک دستگاه ، مصرف کنندگان می توانند نوع و اندازه UPS را انتخاب کنند.
  UPS ها ساکت هستند.
  تعمیر و نگهداری سیستم های UPS در مقایسه با ژنراتورها ارزان تر است.


  معایب استفاده از منبع تغذیه بدون وقفه عبارتند از:

  عدم توانایی در کار با وسایل سنگین- زیرا UPS ها باتری دارند.
  در صورت استفاده از باتری های غیر استاندارد ، ممکن است کاربران اغلب باتری ها را تعویض کنند.
  UPS ها ممکن است به نصب حرفه ای نیاز داشته باشند.
  UPS VS. ژنراتور ، محافظ جریان ، اینورتر و AVR
  بر خلاف UPS ها ، ژنراتورها هنگامی که دستگاه اصلی از بین می رود ، دستگاه ها را یکپارچه کار نمی کنند. با این حال ، ژنراتورها در مقایسه با UPS ها برای مدت زمان بیشتری برق را تأمین می کنند. سیستم های UPS تا زمانی که باتری آنها را تغذیه نمی کند ، قدرت را تأمین نمی کنند.

  محافظ موج (سرکوب کننده) به جلوگیری از افزایش و افزایش ولتاژ بالا کمک می کند. با این حال ، محافظ های برق در هنگام قطع برق کار نمی کنند ، یا مواردی که منبع تغذیه اصلی از کار افتاده است.

  اینورترهای قدرت دستگاه هایی هستند که DC را به AC تبدیل می کنند. اینورترهای برق معمولاً به منبع DC خارجی متصل می شوند و جریان را به طور مداوم به AC تبدیل می کنند. اینورترهای برق معمولاً از یک یا چند باتری برای ذخیره انرژی استفاده می کنند. با استفاده از اینورترهای قدرت ، در صورت قطع برق اصلی ، انتقال نیرو از منبع تغذیه اولیه به منبع تغذیه ثانویه تأخیر دارد.

  تنظیم کننده های ولتاژ خودکار (AVR) ولتاژهای ورودی را برای به حداقل رساندن نوسانات ولتاژ کنترل می کند. AVR معمولاً در مبدل های قدرت و اینورترها استفاده می شود.

   

   

   

  بیشتر